Minust

Terapeut, Life coach ja hüpnotisöör.

Olen terve oma elu süübinud inim keha ja hinge käikudesse. Tegelen tervema mina loomisega nii vaimselt kui füüsiliselt. Olen praktiseerinud psühholoogiat ja õppinud hüpnoosi teraapiat. Teraapia on minu kirg ja hobi ja töö. Mind köidavad alateadvuse keerdkäigud ja nende mõjutamine. Olen avastanud oma teekonnal et meie kõige suuremaks takistuseks on meie oma alateadvus ning mind rõõmustab fakt et see on muudetav.

Aitäh, et oled usaldanud oma loo minu hoolde. 

Kessu Repnau

Mis on hüpnoos.

Hüpnoos on kunstlikult esile kutsutud unetaoline seisund, kus meie alateadvus on vastuvõtlik sisestustele. Me oleme kõik päeva jooksul hüpnoosis, hommikul kui ärkame ja õhtul kui magama jääme.

Hüpnoositeraapia puhul on tegemist teraapia vormiga mis koosneb teraapia osast , kus selgitatakse välja probleemide juured ja inimese motivatsioon ning hüpnoosist kus talletatakse alateadvusesse uued mustrid.

Väga levinud on hüpnoos sõltuvuste puhul, leitakse sõltuvuse põhjustanud sündmus ja nii öelda kodeeritakse see meie alateadvuses ümber.

Minu poole on pöördutud väga erinevate muredega. Sõltuvused, hirmud ja foobiad, seksuaalsus, toitumine , eneseusk ja enesehinnang, koolikiusamine, lapsepõlve traumad ning ummikud millesse satume oma elus.  Kui on mingi teema mis segab su igapäeva elu, siis on hüpnoos just sinu jaoks.

Kui mingil põhjusel ei ole sul võimalik kohapeale tulla siis pakun ka teraapiaid koju tuleku võimalusega.

Sellisel juhul võta julgelt ühendust.Minu peamiseks tegutsemis paigaks on Pärnu kuid aegajalt toimuvad vastuvõtud ka Tallinnas